5 Beds
3,142 sqft
$475,000
119 Spinnaker Drive Fort Oglethorpe GA, 30742
Price per sqft
$151.18
Built in
2021
Property size
3,142 sqft
Property type
Residential
Garages
2
Courtesy of Thuc Cao, Crye-Leike, REALTORS,603-785-1980
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
1526282
Interior features
Bedrooms
5
Total Bathrooms
4
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
0.21 Acres
Other property details
Taxes
$5,013
Tax Frequency
Annually
Association Fee Frequency
Yearly
Garage Spaces
2
55+/Senior Community
No
Courtesy of Thuc Cao, Crye-Leike, REALTORS,603-785-1980